Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Oktobar 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
KalendarKalendar
Ko je trenutno na forumu
Imamo 1 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 1 Gost :: 1 Provajder

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 251 dana 7th Oktobar 2024, 17:47
Ključne reči
2011 2010 istrazuje kockalone sundjer dora
Vreme
sat

 

 Moto gp

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Moto gp Empty
PočaljiNaslov: Moto gp   Moto gp Empty21st Septembar 2008, 00:04

Livio Suppo- Hayden je bio najbolji izbor

Livio Suppo, šef Ducatijevog MotoGP odjela, izrazio je zadovoljstvo angažmanom Nickya Haydena za sljedeću sezonu.Ducatijeva momčad nedavno je potvrdila angažman Nickya Haydena, te se sada zna da će on s Caseyem Stonerom sljedeće sezone voziti Desmosedici.
-Livio Suppo,zadovoljan angažiranjem Kentucky Kid-om

Suppo je za MotoGP.com rekao:"Jako smo sretni što je Nicky sa nama. Svi su o tome znali i pričali tjednama. Oduševljeni smo što smo postigli dogovor s njim. Stvarno vjerujem da je on najbolji momčadski kolega za Caseya i uvjeren sam da će napraviti dobar posao sljedeće sezone.Želim se zahvaliti HRC – u jer su dozvolili Nickyu da vozi motocikl odmah nakon VN Valencije. Stvarno se veselim suradnji s njim. Mislim da će njegov agresivni i spektakularni stil vožnje odgovarati našem motociklu."
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Moto gp Empty
PočaljiNaslov: Re: Moto gp   Moto gp Empty21st Septembar 2008, 00:07

Treći vozač za Suzuki u Japanu Kousuke Akiyoshi

Suzukijeva momčad odlučila je na domaćoj utrci nastupiti sa tri vozača. Uz Chrisa Vermuelena i Lorisa Capirossija, na stazi će se naći i Kousuke Akiyoshi.
Momčad je tri vozača imala i na VN SAD –a na Laguna Seci, te VN Indianapolisa prošli tjedan, kada je treći motocikl vozio Ben Spies.Za nastup pred domaćom publikom Suzuki je pozvao Akiyoshija, koji je već ranije nastupao u MotoGP utrkama.
Nazad na vrh Ići dole
 
Moto gp
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: SPORT :: I Ostali Sportovi-
Skoči na: