Mart 2024 | Pon | Uto | Sre | Čet | Pet | Sub | Ned |
---|
| | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | Kalendar |
|
Ko je trenutno na forumu | Imamo 2 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 2 Gosta Nema Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 21 dana 31st Oktobar 2018, 06:24 |
| | Dnevni raspored prenosa fudbalskih utakmica | |
| | |
Autor | Poruka |
---|
Gost Gost
| Naslov: Re: Dnevni raspored prenosa fudbalskih utakmica 2nd Novembar 2008, 17:10 | |
| Nedjelja 02.11.2008.god.
Engleska Premier League 17:00 Bolton W. - Manchester City EuroSport 2 HU/RO -Intelsat 1°W -12607 H 27500 -Nagra2(DigiTV) Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere) RTS 2 Serbia -Intelsat 1°W -12607 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
Championship 14:15 Derby C. - Nottingham F. Polsat Sport Extra -HotBird 13°E -11158 V 27500 -Nagra2(Polsat) Sport 1(Hun) -Intelsat 1°W -12563 H 27500 -Nagra2(DigiTV) Sport 1(Rom) -Intelsat 1°W -12718 V 18400 -Nagra2(DigiTV)
Njemačka 1. Bundesliga 17:00 Borussia D. - Bochum Federalna TV -Express 11°W -11516 V 07596 -Biss Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere) SportKlub(Hun) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV) SportKlub(Rom) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
17:00 Borussia M. - Eintracht F. Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere) SportKlub+(Hun) -Intelsat 1°W -12563 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
2. Bundesliga 14:00 St.Pauli - Nurnberg Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere) SportKlub(Hun) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
14:00 Koblenz - Duisburg Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere) SportKlub+(Hun) -Intelsat 1°W -12563 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
14:00 Rot-Weiss Ahlen - Mainz 05 Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere)
14:00 Rot-Weiss Oberhausen - Hansa R. Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere)
14:00 Ingolstadt 04 - Freiburg Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere)
14:00 Osnabruck - Augsburg Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere)
Španjolska Primera Division 19:00 Almeria - Real Madrid NTV Spor -Turksat 42°E -11892 H 12800 5/6 -FTA/Biss Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere) Sitel TV -Eutelsat 16°E -12531 V 05100 5/6 -FTA Sport 1 SK-CZ -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV) Sport 1(Hun) -Intelsat 1°W -12563 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
21:00 Betis - Deportivo SportKlub(Hun) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
Italija Serie A 15:00 Siena - Fiorentina RAI Italia 3 Africa -HotBird 13°E -10992 V 27500 2/3 -Biss
15:00 Lazio - Catania Sport 1 SK-CZ -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV) Sport 2(Hun) -Intelsat 1°W -12563 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
15:00 Udinese - Genova NTV Spor -Turksat 42°E -11892 H 12800 5/6 -FTA/Biss
20:30 AC Milan - Napoli RAI Italia 3 Africa -HotBird 13°E -10992 V 27500 2/3 -Biss Sport 2(Hun) -Intelsat 1°W -12563 H 27500 -Nagra2(DigiTV) Telekanal Sport -Express 40°E -10995 V 20000 -FTA
Francuska Ligue 1 17:00 Le Havre - Monaco Kanal A(Tur) -Turksat 42°E -12513 H 04400 -FTA Sport 1 SK-CZ -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV) Sport 1(Rom) -Intelsat 1°W -12718 V 18400 -Nagra2(DigiTV)
21:00 Lyon - Le Mans Al Jazeera Sport 1 -Badr 26°E -12034 H 27500 -FTA -Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA Kanal A(Tur) -Turksat 42°E -12513 H 04400 -FTA
Portugal Super Liga 20:45 Vitoria Guimaraes - Benfica Sport 1(Rom) -Intelsat 1°W -12718 V 18400 -Nagra2(DigiTV)
Škotska Premier League 15:00 Hearts - Celtic Polsat Sport -HotBird 13°E -11158 V 27500 -Nagra2(Polsat)
Nizozemska Eredivisie 12:30 Roda JC - Feyenoord Al Jazeera Sport 1 -Badr 26°E -12034 H 27500 -FTA -Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA Alfa TV Macedonia -Eutelsat 16°E -12726 V 30000 -FTA
Češka Gabrinus Liga 20:00 Slovan Liberec - Mlada Boleslav CT4 Sport -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
Austrija Bundesliga 15:30 Austria Vienna - Sturm Graz ORF 1 -Astra 19.2°E -12692 H 22000 5/6 -Cryptoworks(ORF Digital) Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere)
Mađarska NB I 17:30 MTK - Debrecen Sport 2(Hun) -Intelsat 1°W -12563 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
Srbija Super Liga 14:00 Jagodina - Napredak RTS 2 Serbia -Intelsat 1°W -12607 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
Rumunjska Liga 1 13:00 Otelul Galati - Poli Timisoara GSP TV -Thor 0.8°W -11785 H 28000 5/6 -Nagra2(DigiTV)
19:30 Rapid Bucharest - Gloria Buzau GSP TV -Thor 0.8°W -11785 H 28000 5/6 -Nagra2(DigiTV)
Rusija Premier League 12:15 Saturn - Rubin Kazan' Polsat Sport Extra -HotBird 13°E -11158 V 27500 -Nagra2(Polsat)
Brazil Campeonatos 20:00 Santos FC - Palmeiras SportsXchange -EuroBird 28.5°E -12523 H 27500 2/3 -FTA |
| | | Gost Gost
| Naslov: Re: Dnevni raspored prenosa fudbalskih utakmica 4th Novembar 2008, 09:31 | |
| Utorak 04.11.2008.god.
UEFA Champion's League 20:45 Sporting L. - Shakhtar D. Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere)
20:45 Liverpool - Atletico M. B92 TV -Intelsat 1°W -12563 V 27500 -Nagra2(DigiTV) CT2 -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV) ITV 1 -Astra 28.2°E -12402 V 27500 2/3, 10891 H -10906 V -10758 V -10832 H 22000 5/6 -FTA ITV 1 Wales -Astra 28.2°E -10832 H 22000 5/6 -FTA Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere) Scottish TV -Astra 28.2°E -10906 V 22000 5/6 -FTA Star TV(Tur) -Turksat 42°E -11794 H 05632 -FTA/Biss TET Ukraine -Sirius 4.8°E -11766 H 27500 -Biss Ulster TV -Astra 28.2°E -10906 V 22000 5/6 -FTA *ITV HD -EuroBird 28.5°E -11426 H 27500 2/3 -FTA
20:45 Werder B. - Panathinaikos Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere)
20:45 Roma - Chelsea CT4 Sport -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV) ITV 4 -Astra 28.2°E -10758 V 22000 5/6 -FTA Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere) Sport.ro -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV) Telekanal Sport -Express 40°E -10995 V 20000 -FTA
20:45 CFR Cluj - Bordeaux Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere) Pro TV -Intelsat 1°W -12643 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
20:45 Barcelona - Basel Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere)
20:45 Marseille - PSV Eindhoven 2M National -Eutelsat 21.6°E -11653 V 15710, 11669 V 02480 7/8 -FTA Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere)
20:45 A.Famagusta - Inter Arryadia 2 -Eutelsat 21.6°E -11650 V 15710 -FTA Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere) Vizion+ -Eutelsat 16°E -11283 H 27500 5/6 -FTA |
| | | Gost Gost
| Naslov: Re: Dnevni raspored prenosa fudbalskih utakmica 8th Novembar 2008, 13:07 | |
| Subota 08.11.2008.god.
Engleska Premier League 13:45 Arsenal - Manchester Utd EuroSport 2 HU/RO -Intelsat 1°W -12607 H 27500 -Nagra2(DigiTV) Irib 3 -Intelsat 62°E -11555 V 27500 -FTA Nova Sport -Intelsat 1°W -12643 V 27500 -Nagra2(DigiTV) Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere) RTL Televizija(Cro) -Intelsat 1°W -12607 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
16:00 Sunderland - Portsmouth EuroSport 2 HU/RO -Intelsat 1°W -12607 H 27500 -Nagra2(DigiTV) Nova Sport -Intelsat 1°W -12643 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
16:00 West Ham Utd - Everton Prima TV(Cze) -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
18:30 Liverpool - West Bromwich A. EuroSport 2 HU/RO -Intelsat 1°W -12607 H 27500 -Nagra2(DigiTV) Nova Sport -Intelsat 1°W -12643 V 27500 -Nagra2(DigiTV) Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere) RTS 2 Serbia -Intelsat 1°W -12607 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
Championship 18:20 Southampton - Bristol City Sport 1(Rom) -Intelsat 1°W -12718 V 18400 -Nagra2(DigiTV)
FA Cup 16:00 Leicester City - Stevenage B. 7tv Russia -Express 40°E -10967 V 20000 5/6 -FTA
Njemačka 1. Bundesliga 15:30 Hamburg SV - Borussia D. ATV Austria -Astra 19.2°E -12692 H 22000 5/6 -Cryptoworks(ORF Digital) Federalna TV -Express 11°W -11516 V 07596 -Biss Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere) Sport 1 SK-CZ -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV) SportKlub(Rom) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
15:30 Karlsruhe - Bayer L. Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere)
15:30 Bochum - Werder B. Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere)
15:30 Wolfsburg - Energie C. Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere)
15:30 Arminia B. - Borussia M. Premiere Sport Portal -Astra 19.2°E -12032 H, 11758 H, 11720 H 27500 -Nagra2(Premiere)
Španjolska Primera Division 20:00 Real Madrid - Malaga Fox Serbia -Atlantic Bird 12.5°W -11176 H 10851 -Biss NTV Spor -Turksat 42°E -11892 H 12800 5/6 -FTA/Biss Sport 1 SK-CZ -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
22:00 Barcelona - Valladolid Fox Serbia -Atlantic Bird 12.5°W -11176 H 10851 -Biss Sport 1 SK-CZ -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV) Sport 1(Hun) -Intelsat 1°W -12563 H 27500 -Nagra2(DigiTV) TV Canaria(Islands) -Hispasat 30°W -11474 H 03400 -Biss
Italija Serie A 18:00 Torino - Palermo Sport 1 SK-CZ -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
20:30 Bologna - Roma RAI Italia 3 Africa -HotBird 13°E -10992 V 27500 2/3 -Biss Sport 2(Hun) -Intelsat 1°W -12563 H 27500 -Nagra2(DigiTV) Telekanal Sport -Express 40°E -10995 V 20000, 11675 H 20000 -FTA
Francuska Ligue 1 21:00 Nantes - Toulouse Nova Sport -Intelsat 1°W -12643 V 27500 -Nagra2(DigiTV) Sport 1(Rom) -Intelsat 1°W -12718 V 18400 -Nagra2(DigiTV)
Škotska Premier League 16:00 Celtic - Motherwell Polsat Sport Extra -HotBird 13°E -11158 V 27500 -Nagra2(Polsat)
Nizozemska Eredivisie 18:45 NEC Nijmegen - PSV Eindhoven Al Jazeera Sport 2 -Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA Polsat Sport Extra -HotBird 13°E -11158 V 27500 -Nagra2(Polsat)
Poljska 2. Liga 14:00 Katowice - MKS Tur Turek TV Silesia -HotBird 13°E -12303 V 27500 -FTA
Rumunjska Liga 1 13:00 Gaz Metan - Poli lasi GSP TV -Thor 0.8°W -11785 H 28000 5/6 -Nagra2(DigiTV)
15:00 Pandurii - Gloria Bistrita GSP TV -Thor 0.8°W -11785 H 28000 5/6 -Nagra2(DigiTV)
19:30 Poli Timisoara - Dinamo Bucharest GSP TV -Thor 0.8°W -11785 H 28000 5/6 -Nagra2(DigiTV) |
| | | Gost Gost
| Naslov: Re: Dnevni raspored prenosa fudbalskih utakmica 23rd Decembar 2008, 16:22 | |
| Utorak 23.12.2008.god.
Argentina Primera Division 23:30 Boca Jnrs - Tigre Al Jazeera Sport 1 -Badr 26°E -12034 H 27500 -FTA -Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA NTV Spor -Turksat 42°E -11892 H 12800 5/6 -FTA/Biss SportKlub+(Hun/Rom) -Intelsat 1°W -12563 V 27500 -Nagra2(DigiTV) Sport.ro -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV) |
| | | Gost Gost
| Naslov: Re: Dnevni raspored prenosa fudbalskih utakmica 26th Januar 2009, 10:03 | |
| Ponedjeljak 26.01.2009.god.
Italija Lega Pro Division 1B 20:45 Pistoiese - Paganese RAI Sport Piu -HotBird 13°E -11804 V 27500 -FTA
Izrael Ligat AI 19:50 Hapoel Tel Aviv - Maccabi Netanya Israel 10 -Amos 4°W -11177 V 08520 2/3 -FTA |
| | | Gost Gost
| Naslov: Re: Dnevni raspored prenosa fudbalskih utakmica 30th Januar 2009, 01:41 | |
| Petak 30.01.2009.god.
Njemačka 1. Bundesliga 20:30 Hamburg SV - Bayern M. ARD Das Erste -Astra 19.2°E -11836 H 27500 -FTA -HotBird 13°E -11604 H 27000 5/6 -FTA CT4_Sport -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV) Dubai Sports 1 -Badr 26°E -12130 V 27500 -FTA -Nilesat 7°W -11785 V 27500 -FTA Kanal 24 -Turksat 42°E -12679 V 08888 -FTA SportKlub(Hun) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV) SportKlub(Rom) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
2. Bundesliga 18:00 Augsburg - Nurnberg SportKlub(Hun) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV) SportKlub(Rom) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV) |
| | | Gost Gost
| Naslov: Re: Dnevni raspored prenosa fudbalskih utakmica 15th Februar 2009, 20:40 | |
| Nedjelja 15.02.2009.god.
Engleska FA Cup 15:30 Everton - Aston Villa DSF Sport -Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA NOVA Sport(Cze) -Intelsat 1°W -12643 V 27500 -Nagra2(DigiTV) SportKlub(Hun) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV) SportKlub(Rom) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
17:30 Derby C. - Manchester Utd 7tv Russia -Express 40°E -10967 V 20000 5/6 -FTA DSF Sport -Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA ITV 1 -Astra 28.2°E -12402 V 27500 2/3, 10891 H -10906 V -10758 V -10832 H 22000 5/6 -FTA ITV 1 Wales -Astra 28.2°E -10832 H 22000 5/6 -FTA NOVA Sport(Cze) -Intelsat 1°W -12643 V 27500 -Nagra2(DigiTV) NTV Spor -Turksat 42°E -11892 H 12800 5/6 -FTA/Biss SportKlub(Hun) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV) SportKlub(Rom) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV) Ulster TV -Astra 28.2°E -10906 V 22000 5/6 -FTA *ITV HD -EuroBird 28.5°E -11426 H 27500 2/3 -FTA
Njemačka 1. Bundesliga 17:00 Borussia D. - Energie C. Dubai Sports 2 -Badr 26°E -12111 H 27500 -FTA -Atlantic Bird 7.2°W -12341 V 27500 -FTA
17:00 Hamburg SV - Arminia B. Dubai Sports 1 -Badr 26°E -12130 V 27500 -FTA -Nilesat 7°W -11785 V 27500 -FTA SportKlub(Cro) -Intelsat 1°W -12563 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
2. Bundesliga 14:00 Alemannia Aachen - Nurnberg SportKlub+(Hun/Rom) -Intelsat 1°W -12563 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
Španjolska Primera Division 17:00 Sporting Gijon - Real Madrid Armenia TV -Eutelsat 36°E -12631 H 02170 -FTA Iran TV3 -Intelsat 62°E -11555 V 27500 -FTA Sport 1 SK-CZ -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
21:00 Atletico M. - Getafe SportKlub(Hun) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
Segunda 2B Group II 17:00 Navalcarnero - Ciudad Lorqui Tele Madrid Sat -Astra 19.2 -11686 V 22000 5/6 -FTA -Hispasat 30°W -11811 V 27500 -FTA
Italija Serie A 15:00 Juventus - Sampdoria NTV Spor -Turksat 42°E -11892 H 12800 5/6 -FTA/Biss OBN BiH -Intelsat 1°W -12607 V 27500 -Nagra2(DigiTV) -Amos 4°W -11352 H 03350 -FTA Sport 1 SK-CZ -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV) Sport 1(Hun) -Intelsat 1°W -12563 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
20:30 Inter - AC Milan Armenia TV -Eutelsat 36°E -12631 H 02170 -FTA BBC Three -Astra 28.2°E -10733 H 22000 5/6 -FTA NTV Spor -Turksat 42°E -11892 H 12800 5/6 -FTA/Biss OBN BiH -Intelsat 1°W -12607 V 27500 -Nagra2(DigiTV) -Amos 4°W -11352 H 03350 -FTA Sport 1 SK-CZ -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV) Sport 1(Hun) -Intelsat 1°W -12563 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
Francuska Ligue 1 17:00 Lyon - Le Havre Kanal A(Tur) -Turksat 42°E -12513 H 04400 -FTA Nasa TV(Mac) -Intelsat 18°W -11569 H 05775 5/6 -FTA Sport 1(Rom) -Intelsat 1°W -12718 V 18400 -Nagra2(DigiTV)
21:00 Monaco - Marseille Al Jazeera Sport 1 -Badr 26°E -12034 H 27500 -FTA -Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA Kanal A(Tur) -Turksat 42°E -12513 H 04400 -FTA Kuwait TV3 -Badr 26°E -12523 H 27500 -FTA -Nilesat 7°W -11823 V 27500 -FTA Nasa TV(Mac) -Intelsat 18°W -11569 H 05775 5/6 -FTA SportKlub(Cro) -Intelsat 1°W -12563 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
Portugal Super Liga 20:00 FC Porto - Rio Ave RTP International -Astra 19.2°E 11568 V 22000 5/6 -FTA -Astra 23.5°E -11595 H 28500 9/10 -Nagra2(Kabel Deutschland)-DVB-S2 -HotBird 13°E -10723 H 29900 -FTA
Škotska Premier League 13:30 Celtic - Rangers Al Jazeera Sport 1 -Badr 26°E -12034 H 27500 -FTA -Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA Sport 1(Rom) -Intelsat 1°W -12718 V 18400 -Nagra2(DigiTV) Sport 2(Hun) -Intelsat 1°W -12563 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
Nizozemska Eredivisie 12:30 Ajax - Feyenoord Alfa TV Macedonia -Eutelsat 16°E -12726 V 30000 -FTA Sport 1 SK-CZ -Intelsat 1°W -12687 V 27500 -Nagra2(DigiTV) Sport 1(Hun) -Intelsat 1°W -12563 H 27500 -Nagra2(DigiTV) Sport 1(Rom) -Intelsat 1°W -12718 V 18400 -Nagra2(DigiTV) Sport Italia -Atlantic Bird 12.5°W -12545 H 17455 -FTA
Belgija Jupiler League 20:30 Club Brugge - Racing Genk SportKlub+(Hun/Rom) -Intelsat 1°W -12563 V 27500 -Nagra2(DigiTV)
Mađarska Ligakupa 17:30 Ferencvaros - REAC Sport 1(Hun) -Intelsat 1°W -12563 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
Turska Super Lig 14:00 Bursaspor - Sivasspor Lig TV -Astra 23.5°E -11675 V 28500 9/10 -Nagra2(Kabel Deutschland)-DVB-S2
18:00 Besiktas - Trabzonspor Lig TV -Astra 23.5°E -11675 V 28500 9/10 -Nagra2(Kabel Deutschland)-DVB-S2
Azerbajdžan National League 13:00 Neftchi - Standard Baki AzTV -HotBird 13°E -11034 H 27500 -FTA -Eutelsat 36°E -12532 H 04340 1/2 -FTA -Turksat 42°E -11607 H 03750 2/3 -FTA
Brazil Paulista 20:00 Sao Paulo - Corinthians Sport Italia 24 -Atlantic Bird 12.5°W -12545 H 17455 -FTA
Argentina Primera Division 22:30 Rosario Central - River Plate Al Jazeera Sport 2 -Nilesat 7°W -12284 V 27500 -FTA Sport.ro -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
22:30 San Martin - Independiente SportKlub+(Hun/Rom) -Intelsat 1°W -12563 V 27500 -Nagra2(DigiTV) |
| | | Gost Gost
| Naslov: Re: Dnevni raspored prenosa fudbalskih utakmica 16th Februar 2009, 10:02 | |
| Monday 16.02.2009.
England FA Cup 20:45 Arsenal - Cardiff City 7tv Russia -Express 40°E -10967 V 20000 5/6 -FTA SportKlub(Hun) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV) SportKlub(Rom) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV)
Germany 2. Bundesliga 20:15 Hansa R. - Freiburg DSF Sport -Astra 19.2°E -12480 V 27500 -FTA SportKlub(Cro) -Intelsat 1°W -12563 V 27500 -Nagra2(DigiTV) |
| | | Gost Gost
| Naslov: Re: Dnevni raspored prenosa fudbalskih utakmica 19th Februar 2009, 10:29 | |
| Četvrtak 19.02.2009.god.
UEFA Cup 18:00 Lech Poznan - Udinese MegaSport -Amos 4°W -10722 H 27500 -Biss
19:45 Shakhtar D. - Tottenham H. FIVE UK -Astra 28.2°E -10773 H 22000 5/6
20:05 FC Copenhagen - Manchester City BBC Three -Astra 28.2°E -10733 H 22000 5/6 -FTA Sport Italia -Atlantic Bird 12.5°W -12545 H 17455 -FTA
20:45 Marseille - Twente M6 Suisse -Eutelsat 7°E -11283 V 27500 -FTA TV Oost -Astra 23.5°E -11914 H 27500
20:45 Fiorentina - Ajax La 7 -Atlantic Bird 12.5°W -12708 H 18000, 12515 H -12545 H 17455 -FTA
Copa Libertadores 01:50 Sao Paulo - Medelin SportKlub(Hun) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV) SportKlub(Rom) -Intelsat 1°W -12527 H 27500 -Nagra2(DigiTV) |
| | | Gost Gost
| Naslov: Re: Dnevni raspored prenosa fudbalskih utakmica 22nd Februar 2009, 11:15 | |
| February 22, 2009
14:00 cet National Championship Match (Germany - Bundesliga 2) FSV Frankfurt vs VfL Osnabruck Arena Bundesliga 2 Prem Sport Portal 14:00 cet National Championship Match (Germany - Bundesliga 2) TuS Koblenz 1911 vs Greuther Furth Arena Bundesliga 4 Prem Sport Portal Sport Klub + Hu Sport Klub+ Serbia/Slv 14:00 cet National Championship Match (Germany - Bundesliga 2) Rot-Weiss Ahlen vs Rot-Weiss Oberhausen Arena Bundesliga 1 Prem Sport Portal 14:00 cet National Championship Match (Germany - Bundesliga 2) Duisburg vs 1860 Munchen Arena Bundesliga 3 Prem Sport Portal Sport Klub Hungary Sport Klub Ro Sport Klub+ Serbia/Slv 14:00 cet National Championship Match (Germany - Bundesliga 2) Fussball Club Nurnberg vs SV Wehen Wiesbaden Arena Bundesliga 5 Prem Sport Portal 14:30 cet National Championship Match (England - Premier League) Fulham vs West Bromwich A. BHT 1 Canal + Sport 1 Norway Canal + Sport Extra Canal+ Sport HD Skandinavien Diema 2 Eurosport 2 Ro/Hu Nova TV Cze NTV+ Football NTV+ HD Sport Show Sports 4 Sky Sports 1 Sky Sports HD 1 UK SporMax Sport 2 UKR Sport TV 1 HD Sport TV2 SuperSport 5 (DigitAlb) SuperSport 6 SA 14:30 cet National Championship Match (Netherlands - Holland Casino Eredivisie) De Graafschap vs Feyenoord Al Jazeera Sport 1 Alfa TV Cyprus Eredivisie Live 1 Ring TV Setanta Sport Europe 2 Sport 5+ Live Sport Klub Hrvatska 14:30 cet National Championship Match (Netherlands - Holland Casino Eredivisie) Sparta Rotterdam vs Twente Eredivisie Live 2 15:00 cet National Championship Match (Scotland - Premier League) Motherwell vs Celtic ART Prime Sports ART Sport 3 Futbol Smart Ma Chaine Sport Polsat Sport Extra Setanta Africa Setanta Sport Europe 1 Sky Calcio 8 Sport 1 Romania Sport 2 Hungary Telekanal Futbol 15:00 cet National Championship Match (Italy - Serie A) AC Milan vs Cagliari Calcio Al Jazeera Sports +1 Boom Sport C+ Spain Canal + Spain HD Canal + Sport 1 Denmark Canal + Sport 1 Finland Canal + Sport 1 Sverige ESPN BRASIL ESPN Latin ESPN Pacrim Kohavision TV La 7 Cartapiu E NTV Turkey OBN RAI Italia 3 Africa Sky Calcio 3 Sky Sport 16:9 Sky Sport HD 2 Italia Sport 1 CZ Sport 1 Hungary Sport 1 NL Sport TV 1 Sport TV 1 HD SuperSport 1 (DigitAlb) SuperSport 5 SA TPS Star TV Capixaba TV7 Bulgaria Yes Sport 2 15:00 cet National Championship Match (Italy - Serie A) Sampdoria vs Atalanta Hi Soccer Kanal 9 La 7 Cartapiu C Sky Calcio 7 15:00 cet National Championship Match (Italy - Serie A) Napoli vs Genoa SuperSport 2 (DigitAlb) Al Jazeera Sports +2 ESPN 2 ESPN+ Hi Sports Orange Sport Sky Calcio 1 Sport 7 Bg Telekanal Sport 15:00 cet National Championship Match (Italy - Serie A) Lecce vs Lazio Al Jazeera Sports +4 C+ Futbol ( Deporte 1 ) La 7 Cartapiu B Sky Calcio 5 Sky Sport 1 Italy 15:00 cet National Championship Match (Italy - Serie A) Torino vs Udinese C+ Sport Poland Sky Calcio 6 15:00 cet National Championship Match (Italy - Serie A) Catania vs Reggina La 7 Cartapiu D Sky Calcio 4 15:00 cet National Championship Match (Italy - Serie A) Fiorentina vs Chievo Al Jazeera Sports +3 Boom Sport 2 La 7 Cartapiu A Sky Calcio 2 Sportmania SuperSport 3 (DigitAlb) 16:00 cet National Championship Match (England - Premier League) Liverpool vs Manchester City SuperSport 2 (DigitAlb) BHT 1 Canal + Sport 2 Denmark Canal + Sport 2 Finland Canal + Sport 2 Norway Canal + Sport 2 Sweden Eurosport 2 Ro/Hu Fox Soccer Channel Novasports 2 NTV+ Sport Pink Montenegro Prem Sport Portal RTS 2 Serbia ShowSports 1 ShowSports 2 Showtime Maghreb Sky Calcio 9 Slovenia TV 2 SporMax Sport 1 NL Sport 3 UKR STV 3 Slovakia ( Trojka) SuperSport 3 SA SuperSport 7 SA TeleDeporte Yes Sport 1 16:30 cet National Championship Match (Netherlands - Holland Casino Eredivisie) Ajax Amsterdam vs FC Volendam Al Jazeera Sports 2 Eredivisie Live 1 Sport Italia 17:00 cet National Championship Match (England - Premier League) Newcastle United vs Everton Canal + Sport 1 Denmark Canal + Sport 1 Finland Canal + Sport 1 Norway Canal + Sport 1 Sverige Canal+ Sport HD Skandinavien Diema 2 Hi Soccer Nova TV Cze NTV+ Football NTV+ HD Sport Showtime Extreme Sports Sky Calcio 10 Sky Sports 1 Sky Sports HD 1 UK Sky Super Calcio SporMax SuperSport 1 (DigitAlb) SuperSport 5 SA SuperSport HD 2 (DigitaAlb) Yes Sport 2 17:00 cet National Championship Match (Spain - Primera Division) Real Valladolid vs Malaga Al Jazeera Sports +2 ESPN Pacrim Sport 7 Bg SuperSport 3 (DigitAlb) Taquilla 1 TV 4 Sport 17:00 cet National Championship Match (Spain - Primera Division) RCD Mallorca vs Racing Santander Taquilla 3 17:00 cet National Championship Match (Spain - Primera Division) Osasuna vs Numancia Al Jazeera Sports +4 Taquilla 5 17:00 cet National Championship Match (Spain - Primera Division) Recreativo Huelva vs Almeria Taquilla 4 17:00 cet National Championship Match (France - Ligue 1) Olympique Marseille vs Le Mans A la carte 1 Al Jazeera Sports +3 Kanal A Orange Sports Polska Sport 1 CZ Sport 5+ Live SuperSport 5 (DigitAlb) 17:00 cet National Championship Match (France - Ligue 1) Saint-Etienne vs Girondins deBordeaux A la carte 2 Al Jazeera Sport 1 C+ Sport Poland 19:00 cet National Championship Match (Spain - Primera Division) Getafe vs Athletic Bilbao Al Jazeera Sports +2 Boom Sport Fox TV Serbia NTV+ Football Sky Calcio 9 Sport 1 CZ Sport 1 Hungary Sport 7 Bg SuperSport 1 (DigitAlb) SuperSport 7 SA Taquilla 2 TV 4 Sport TV2 Sport 19:00 cet National Championship Match (Portugal - Superliga) Associacao Naval vs Sporting Clube de Braga Sport TV 1 SuperSport Maximo 21:00 cet National Championship Match (Spain - Primera Division) Deportivo La Coruna vs Valencia Al Jazeera Sports +2 Boom Sport C+ Spain C+ Sport France Canal + Spain HD ESPN BRASIL ESPN Pacrim Goal TV1 Hi Soccer Novasports 2 NTV+ Football Sky Calcio 2 Sky Sports 1 Sky Sports HD 1 UK Sport 1 CZ Sport 1 NL Sport 7 Bg Sport Klub Hungary Sport TV2 SuperSport 1 (DigitAlb) SuperSport 7 SA TV 4 Sport Tv Kosava TV2 Sport 21:00 cet National Championship Match (France - Ligue 1) Lille vs AS Monaco SuperSport 2 (DigitAlb) C+ France Canal + France HD Kanal A Kuwait TV3 Novasports 4 NTV+ HD Sport NTV+Sport On-Line Setanta Sport Europe 2 Sport Klub+ Serbia/Slv Viasat Fotboll Viasat Sport Baltic - Rusia Viasat Sport Norge 21:15 cet National Championship Match (Portugal - Superliga) Guimarăes vs Trofense Sport TV 1 ---------------------- Mexico Clausura League 2009 02:00 Tigres UANL -- : -- Club America Estrellas Europe 19:00 Toluca -- : -- Tecos Estrellas Europe
Turkey Super Ligi 2008/2009 14:00 Sivasspor -- : -- Eskiţehirspor Lig TV (Digiturk) 18:00 Galatasaray -- : -- Kocaelispor Lig TV (Digiturk)
Austria Bundesliga 2008/2009 15:30 Salzburg -- : -- Rapid Wienna Premiere Austria ORF 1
German Bundesliga 1st Div. 2008/2009 17:00 Bayer Leverkusen -- : -- Hamburger SV Dubai Sports 1 Premiere Sport 1 NTV plus Sport ViaSat Ticket 2 S.Sport 4 Hellas Sport 1 NL (Sport Klub (Hungary (Sport Klub (Romania Arena Sport 2 Ukr Sport Klub+(Serbia) Kanal 24 (Turkey)
Belgium Jupiler League 2008/2009 18:00 KVC Westerlo -- : -- Club Bruges Sport Klub+(Serbia) 20:30 RSC Anderlecht -- : -- Standard de Liege Serbia) Sport Klub) Sport Klub (Polska) Sport Klub (Slovenija) YES Sport Sport Klub +(Hungary)
Czech Gambrinus League 2008/2009 20:00 Mlada Boleslav -- : -- Jablonec Vizion-Plus
Italian Calcio League B 2008/2009 20:30 Parma -- : -- Brescia Sky Calcio Sky Sport 1 La 7 Cartapiu A
Argentina Clausura League 2009 20:10 Lanus -- : -- Boca Juniors Aljazeera Sport 1 Estudiantes -- : -- San Lorenzo S.Sport 7 Hellas 22:30 River Plate -- : -- Banfield Sport.ro (Romania) Sport Klub+(Serbia)
Brazil Paulista League 2009 21:00 Santos -- : -- Botafogo SP Nile Sports C+Deporte 1 S.Sport 3 Hellas Sport Klub (Polska+) |
| | | Sponsored content
| Naslov: Re: Dnevni raspored prenosa fudbalskih utakmica | |
| |
| | | | Dnevni raspored prenosa fudbalskih utakmica | |
|
| Dozvole ovog foruma: | Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
| |
| |
| Statistike | Imamo 254 registrovanih korisnika Najnoviji registrovani član je tacija
Naši korisnici su poslali ukupno 838 članaka u 419 teme
|
|